• Pakume Sulle garanteeritud väärtust. Kui maakleriteenus ei vasta ootustele, võid lepingu tasuta lõpetada.
  • Lubadusi ei murra. Oma töös lähtume kümnest konkreetsest lubadusest. Kui me neid ei täida, on teenus Sulle soodsam.
  • Meelerahu ka pärast tehingut. Ostja ei esita tagasiulatuvaid kahjunõudeid ega pretensioone. Kui see peaks siiski juhtuma, maksame maakleritasu 100% tagasi.

Eestis on sadu maaklereid ning pole lihtne otsustada, kes Sinu usaldust ka päriselt väärib. Ümmarguste lubaduste asemel pakume Sulle konkreetset ja ainulaadset garantiid, mille sarnast teistes büroodes ei pakuta. Loome Sulle väärtust, mida tunned, ning probleemide ilmnemisel oleme valmis ka vastutama.

Kuidas me Sulle lisaväärtust loome?

Koostöögarantii

Pühendunud maakler ei ole tuim vahendaja. Ta annab väärtuslikku nõu, kiirendab müüki ning hoiab kokku Sinu aega ja energiat. Koostöö korral garanteerime, et saadav kasu ei jää Sulle märkamata. 

Kui aga siiski leiad, et meie lubadused ei vasta ootustele, on Sul õigus leping esimese 30 päeva jooksul tasuta lõpetada. Sa ei pea lõpetamist isegi põhjendama, kuigi oleme tagasiside eest alati tänulik.

Lubaduse täitmise garantii

Lähtume oma töös kümnest lubadusest:

1. Anname turust ülevaate ja teeme hinnaanalüüsi. See võimaldab Sinu kinnisvara eest küsida võimalikult kõrget, ent siiski realistlikku hinda.

2. Jagame soovitusi, kuidas vara väärtust tõsta. Olgu selleks pisiremont, servituudi seadmine vmt. Midagi leiame kindlasti!

3. Kontrollime registriandmeid ja aitame neid vajadusel muuta. See on eriti oluline, kui oled teinud juurdeehitusi, paigaldanud seadmeid vms.

4. Aitame objektiga seotud dokumentatsiooni korrastada. Näiteks ajada korda kasutusloa jmt paberimajanduse.

5. Teeme kvaliteetsed ja pilkupüüdvad fotod, mis toovad välja Sinu kinnisvara parimad küljed.

6. Näeme turundamisega vaeva. Koostame objektist ja sihtrühmast lähtuva turundusplaani ja kasutame erinevaid turunduskanaleid.

7. Müüme aktiivselt ja professionaalselt. Suhtleme tihedalt kolleegidega, kelle abil on suurem võimalus kiiremini sobiva ostjani jõuda. Jõuame ka nende ostuhuvilisteni, kes kinnisvaraportaalides oma aega ei veeda.

8. Koostame juriidiliselt korrektsed ja põhjalikud lepingud. Need kaitsevad alati Sinu huve – ka keerulise objekti või tehingu korral.

9. Anname müügiprotsessist regulaarselt ülevaate. Nii tead täpselt, kui kaugel müügiprotsessiga oleme.

10. Korraldame objekti korrektse üleandmise. Valmistame ette vajalikud dokumendid ja tagame, et need saaks nõuetekohaselt vormistatud.

Kui me mõnda neist lubadustest ei täida, väheneb maakleritasu 10% võrra iga murtud lubaduse eest.

Turvalise tehingu garantii

Oled kuulnud hirmujutte tehingutest, kus ostja esitab tükk aega peale tehingut kahjunõude varjatud puuduste eest, mis toob kaasa suured kulutused ja palju paksu pahandust?

Julgeme lubada et Sinuga seda ei juhtu, sest:
Tutvume Sinu kinnisvaraga põhjalikult ja palume, et annaksid meile kogu info, mis Sul vara kohta on.

Kui kinnisvaral esineb puudusi (see on normaalne, kui esineb), aitame need lepingus korrektselt fikseerida.

Rahulik uni peale tehingut on kindel, sest ootamatuid kahjunõudeid keegi ei esita. Sinu maakler on selleks piisavalt kogenud- üle 18 aasta pikkune töökogemus, pidev enesetäiendamine  ja kursisolek kohtupraktikaga garanteerib Sulle meelerahu ka peale tehingut.

Kui saad sellegipoolest 3 aasta jooksul põhjendatud kahjunõude, vastutame oma töö eest ning maksame maakleritasu 100% tagasi. Loe täpseid tingimusi SIIT.