SUVEL TEED ÄRI TASUTA! ÄRIPINNAD PÄRNU SÜDALINNAS!

TEE ÄRI SEAL, KUS ON KLIENDID!

Kaasaegsed uued esimese korruse ja eraldi sissepääsuga äripinnad Pärnu südalinna ärikvartalis, kus asuvad kaubanduskeskused Port-Artur I, Port-Artur II, Pärnu Keskus. Lisaks on kõrval Pärnu Kontserdimaja, Pärnu Muuseum ja naabruses kesklinna parkimismaja.

Apollo kino, Selver, H&M, Sportland, NewYorker, kümned teised kauplused ja erinevad söögikohad on ainult paarikümne meetri kaugusel.

AIDA 5 ÄRIKESKUSE hoones on endale koha leidnud Pärnu Postimees ja erinevad muud ärid. Pakutavad I korruse äripinnad (109,3-360,1 m²) on avara ruumilahendusega ja

klaasseintega ning enamusele pindadele on eraldi juurdepääsud ka otse tänavalt. Lisaks on hoones sees ruumidele sissepääsud sisetänavalt, kuhu pääseb nii Aida kui Põhja tänava poolt.

Ruumid sobivad ideaalselt kasutamiseks nii kaubanduseks, teeninduseks, kui ka bürooks.

Olemas kaasaegsed kommunikatsioonid.

SUVEL TEED ÄRI TASUTA!

On arusaadav, et kolimisega kaasnevad kulud ja sisseelamiseks läheb veidi aega. Seepärast on esimesed 3 KUUD TÄIESTI ÜÜRIVABAD. Aga see ei ole veel kõik! Kuni 2024 aasta lõpuni on fikseeritud SOODUSÜÜR 5 eur/m² ja parkimiskoht maja aluses parklas TASUTA.

NB! Nimetatud üürivabastused ja soodushinnad kehtivad tähtaegse üürilepingu sõlmimisel.

Hindadele lisandub käibemaks.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha kahe kuu üüri ulatuses (arvestusega 7,5 eur/m²).

Tule ja ütle, millised on Sinu täpsed vajadused. Meie teeme pakkumise, mille sarnast siit suvepealinnast mujalt ei leia.

GALERII

VÄLISVAATED

VÕTA ÜHENDUST!

Kaido Kaljuste
kutseline maakler
Tel: +3725123103
E-post: kaido@ruum24.ee